WIĘCEJ O NAS

Marka Lamkur istnieje na rynku już od 1988 roku. Łączymy w sobie doświadczenie z tradycją i nowoczesnością. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem oraz naszą rodzimą linią produkcyjną. Nasze produkty powstają od podstaw
u nas z dbałością o najwyższą jakość towaru, wysoki poziom obsługi klientów i satysfakcję użytkownika finalnego.

OD PROJEKTU, DO REALIZACJI:

Śledząc obowiązujące i nadchodzące trendy projektujemy
i wprowadzamy do produkcji nowe modele, aby nasza oferta była
w pełni wyczerpująca. W ofercie można znaleźć szeroki asortyment opraw oświetleniowych przeznaczonych do wnętrz w nowoczesnej oraz klasycznej stylistyce - w formie kolekcji lub jako samodzielnie funkcjonujące elementy. Wzory tworzone są przez naszych projektantów w ramach nowych kolekcji ale niejednokrotnie i na życzenie klienta

PRODUKCJA:

Wszystkie etapy produkcji odbywają się w naszym zakładzie, co pozwala na większą kontrolę nad jej przebiegiem oraz znacznie obniża koszt produktu. Wyroby wytwarzane są od podstaw przy użyciu coraz nowocześniejszych technologii. Posiadamy własną linię produkcyjną, którą sukcesywnie poddajemy modernizacji aby nasz park maszynowy oraz zasoby ludzkie były wydajniejsze. Mamy do dyspozycji własną stolarnię, ślusarnię, malarnię, lakiernię proszkową, pracownię artystycznego malowania szkła oraz montaż i magazyny. Nad całością oraz na poszczególnych etapach produkcji kontrolę sprawuje wysoko wykwalifikowany personel.

JAKOŚĆ

W celu zapewniania maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania wszystkie nasze produkty zaopatrzone są w niezbędne certyfikaty CE, EAC jak również podlegają zewnętrznemu organowi kontroli jakości ZETOM i są opatrzone ich Znakiem Jakości. Obecność tych oznaczeń na produktach oznacza, że odbyły one wszystkie procedury oceny zgodności i spełniają wymogi wszystkich regulaminów technicznych Unii Europejskiej oraz Euroazjatyckiej Unii Celnej. Aby nasze produkty mogły spełniać te wymagania są odpowiednio przygotowane już na etapie projektowania.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ EKOLOGICZNA:

Prowadzimy świadome działania w kierunku minimalizacji czynników obciążających środowisko. Dbamy aby nasze produkty były możliwie przyjazne środowisku, począwszy od komponentów, a skończywszy na rzemieślniczych metodach wytwarzania. Na wszystkich etapach produkcji dążymy do zmniejszenia użycia energii, wody, ilości produkowanych odpadów i ich segregację, unikamy stosowania rozpuszczalników poprzez stosowanie farb wodnych, dla celów produkcyjnych używany tylko drewna pochodzącego z legalnych certyfikowanych wycinek. Dbamy aby nasze materiały służące wsparciu sprzedaży były drukowane na papierach z atestem FSC, PEFC oraz ECF. Jeśli to możliwe staramy się prowadzić obsługę Klienta on-line.

CUSTOMER CARE SERVICE:

Aby sprawnie przeprowadzić wszelkie transakcje wynikające
z kontraktów zagranicznych możecie Państwo kontaktować się z nami dodatkowo w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Dział obsługi udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktu, cen oraz warunków dystrybucji, poinformuje o aktualnych akcjach promocyjnych i outletowych w ramach wsparcia sprzedaży. Informacje handlowe znajdą Państwo również w zakładce FAQ. Aby nawiązać współpracę handlową należy skontaktować się z naszym działem handlowym, który sprawnie zajmie się kompleksową obsługą.

Rozpocznij współpracę z nami

ABY OTRZYMAĆ PEŁNĄ OFERTĘ HANDLOWĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM HANDLOWYM

Wyślij zapytanie